Masażysta – ogłoszenie o pracę - Akademia Zdrowia Bydgoszcz

Masażysta – ogłoszenie o pracę

24 lutego, 2016

Akademia Zdrowia Wiesława Dereszyńska na rynku bydgoskim istnieje już od ponad 19 lat. Jako jedyni oferujemy tak wiele zabiegów związanych z medycyną i kulturą Wschodu, a poza tym masaże relaksujące, odchudzające oraz inne zabiegi SPA.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko masażysty/masażystki.

Opis stanowiska:

1. Wykonywanie masaży relaksacyjnych, odchudzających (z użyciem Gemini V; baniek chińskich) oraz z użyciem gorących kamieni.
2. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż pakietów zabiegów oraz kosmetyków dostępnych w salonie.
3. Pomoc w prowadzeniu kanału Youtube, Social Media oraz rejestracji klientów.

Wymagania:

– wykształcenie kierunkowe potwierdzone dyplomem lub certyfikatem
– przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (masaże odchudzające oraz relaksujące)
– podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office ( głównie Word i PowerPoint)
– znajomość Social Media
– komunikatywność, lojalność i chęć zdobywania wiedzy
– wysoka kultura osobista, punktualność i uprzejmość

Oferujemy:

– umowę zlecenie na okres próbny, a następnie umowę o pracę
– pracę w doświadczonym i zgranym zespole
– szkolenia z masaży oraz podstaw marketingu

Osoby zainteresowane prosimy przesłanie CV na adres: akademia.zdrowiaws@gmail.com

W aplikacji prosimy dopisać oświadczenie:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”