Dieta Cambridge produkty - Akademia Zdrowia Bydgoszcz

Nowa strona: akademiazdrowiabydgoszcz.pl
Aktualne ceny pod numerem 602 49 69 82

Herbalife: produkty


Herbalife to koktajle odżywcze, zdrowe przekąski, witaminy i suplementy diety, które w połączeniu ze zdrowym, aktywnym trybem życia pomogą Ci osiągnąć sukces. Produkty firmy Herbalife dostępne są w salonie Akademii Zdrowia, gdzie wspólnie wspieramy Cię w dążeniu do celów i pomagamy Ci je osiągać. 

Niezależnie od tego czy chcesz zachować kontrolę nad swoją wagą, zadbać o zdrowie, mieć więcej energii lub wyglądać i czuć się młodziej, produkty z oferty Herbalife mogą pomóc Ci osiągnąć założone cele.

Produkty Herbalife dostępne są w poniższych kategoriach:

  1.  Kontrola wagi (produkty podstawowe, rozwiązania białkowe, zdrowe przekąski i produkty uzupełniające)
  2.  Energia i fitness
  3.  Odżywianie ukierunkowane
  4.  Pielęgnacja ciała
 
KONTROLA WAGI
 

Koktajle i Batony Formuła 1 Express Herbalife są pełne dobroczynnych składników, których potrzebuje Twój organizm, a jednocześnie pysznie smakują – do wyboru masz różne wersje smakowe. Niezależnie czy chcesz zrzucić, czy utrzymać wagę, koktajle i batony F1 Herbalife są wygodną alternatywą zdrowego posiłku i są szybkie w przygotowaniu.
Multiwitaminy Formuła 2 Herbalife i Odżywka białkowa Formuła 3 także mogą pomóc Ci w osiągnięciu celów zdrowotnych.

 

ENERGIA I FITNESS
Osiągnij wyższy poziom na treningu i podczas regeneracji z Herbalife24, pierwszą linią produktów odżywiania sportowców przez całą dobę.
 
 
ODŻYWIANIE UKIERUNKOWANE
 

Produkty z serii Odżywiania Ukierunkowanego pozwolą Ci dłużej cieszyć się dobrym zdrowiem dostarczając Twojemu organizmowi konkretnego wsparcia żywieniowego, którego potrzebuje.

 

Informacje pochodzą ze strony Herbalife