Dieta Cambridge: zalety odchudzania - Akademia Zdrowia Bydgoszcz

Nowa strona: akademiazdrowiabydgoszcz.pl
Aktualne ceny pod numerem 602 49 69 82

Zalety Programu Odchudzania Cambridge


Dietę Cambridge wyróżnia przede wszystkim to, że każdy pacjent jest indywidualnie prowadzony przez konsultanta, co stanowi ogromne wsparcie merytoryczne i psychiczne oraz niejednokrotnie mobilizuje do wytrwania na diecie. Konsultant trzyma pieczę nad prawidłowym i kontrolowanym spadkiem masy ciała. Uczy też zasad właściwego odżywiania się i komponowania posiłków oraz wymaganej aktywności fizycznej. Spełnienie wszystkich tych warunków pozwala uniknąć efektu jo-jo.

Dużą zaletą Programu Odchudzania Cambridge jest również to, że zalecony stopień kaloryczny jest dostosowany indywidualnie do potrzeb pacjenta. Inne diety gotowe zakładają rozpoczęcie odchudzania z poziomu VLED, czyli diety bardzo niskokalorycznej (maksymalnie do 800 kcal dziennie oraz wyłączne źródło odżywiania gotowymi produktami niskokalorycznymi). Stosując Programu Odchudzania Cambridge skuteczna redukcja masy ciała może nastąpić również od stopnia 3 lub 4 Programu, czyli odpowiednio 1000 lub 1200 kcal/dziennie.

Dieta Cambridge nie jest monotonna. Do wyboru są smaczne zupy, napoje, owsianki i batony, dostępne w ponad 20 smakach. Żadna inna dieta gotowa nie oferuje aż takiego bogactwa smaków!

Podstawowe zalety Programu Odchudzania Cambridge:

1. Gotowe posiłki z określoną kalorycznością ułatwiają trzymanie się diety.
2. Nie grozi ci niedożywienie, bo dowolny posiłek Cambridge zawiera aż 33% dziennego zapotrzebowania na witaminy i składniki mineralne oraz inne substancje odżywcze (odpowiednie zbilansowanie).
3. Zawsze możesz liczyć na wsparcie i pomoc konsultanta.
4. Łatwiej przejdziesz do docelowego sposobu odżywiania, bo z diety wychodzisz stopniowo
5. Do wyboru masz 6 poziomów kaloryczności.
6. Wychodząc z diety posiadasz wiedzę na temat zasad zdrowego odżywiania się (niezbędne, aby uniknąć efektu jo-jo).
7. Do dyspozycji masz bogaty asortyment produktów i smaków.
8. Sprawdzona metoda odchudzania (na świecie z powodzeniem stosowana od 28, a w Polsce od prawie 20 lat).
9. Skuteczność diety udowodniona naukowo.
10. Bezpieczeństwo stosowania diety przebadano w warunkach klinicznych i potwierdzono licznymi badaniami na terenie USA, Wielkiej Brytanii i innych krajów Europy.
11. Dietę możesz stosować jako codzienną suplementację (np. II śniadanie w pracy czy zdrowy i odżywczy posiłek w ciągu dnia, kiedy nie ma czasu na gotowanie).