Kosmetyczka Wiesława Dereszyńska - Bydgoszcz

Nowa strona: akademiazdrowiabydgoszcz.pl
Aktualne ceny pod numerem 602 49 69 82

Twoje miejsce relaksu!


home1

mgr WIESŁAWA DERESZYŃSKA

Akademia Zdrowia w Bydgoszczy powstała z zamiłowania do piękna. Udało nam się stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie każdy może poddać się kompleksowej pielęgnacji urody oraz masażu pod czujnym okiem doświadczonych kosmetologów, fizjoterapeutów i masażystów. Nasza oferta pozwala na profesjonalną pielęgnację twarzy i ciała, dzięki bogatej ofercie zabiegów, które są również doskonałą okazją na chwile relaksu, chwile poświęcone wyłącznie sobie.

Nasz gabinet kosmetyczny zatrudnia wykwalifikowanych masażystów oraz personel kosmetyczny, stale podnoszący swoje kompetencje, poszerzający wiedzę i zdobywający nowe umiejętności. Posiadamy wysokiej jakości nowoczesny sprzęt technologiczny, który pozwala na wykonanie wielu innowacyjnych zabiegów jak: mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, galwanizacja, jonoforeza, darsonwalizacja czy ultradźwięki.

Specjalista Odnowy Biologicznej, kosmetolog, dyplomowany mistrz bioterapii. Kosmetyczka i właściciel salonu Akademia Zdrowia SPA w Bydgoszczy.

Od 18 lat specjalizuje się w masażach leczniczych, terapii kręgosłupa, usuwaniu rwy kulszowej, masażach relaksacyjnych oraz technikach pokonywania nadwagi bez efektu jojo i modelowaniu sylwetki. Od 1997r z sukcesem wdrożyła autorską, unikatową metodę odchudzającą – Plastiterapia czy paryskiego drenażu modelującego, w trakcie których następuje utrata wagi nawet do 3 rozmiarów ubrań, do 15 cm w pasie.

Współpracuje z nauczycielami Dalekiego Wschodu, uczestniczy w Międzynarodowych Kongresach Kosmetycznych LNE. Swoją wiedzę zawodową poszerzała w Paryżu u założyciela paryskiej szkoły masażu i wykładowcy Alain Mounier. Zgłębiała arkany masażu u wybitnych francuskich ekspertów masażu i Spa: Oliwiera Arona i Gila Amsallema – w ten sposób poznała i wykonuje tzw. trójwymiarowe masaże DREM – czyli drenaż, modelaż, relaks połączone w jednej technice. Prowadzi współpracę z wiodącymi firmami na rynku Odnowy Biologicznej i Kosmetologii, Les Nouvelles Esthetique, Lesthezone.

Ponadto współpracuje z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Toruniu jako jednostka szkoleniowa z zakresu masaży i odnowy biologicznej. Od 2008 r działa jako konsultant Diety Cambridge. Dobiera odpowiedni program żywieniowy dla osób z nadwagą oraz udziela poradnictwa w zakresie leczenia otyłości i zasad prawidłowego żywienia.

Wiedzy nie zatrzymuje dla siebie. Wyszkoliła wiele osób. Celem kursów jest nauka nie tylko samego masażu, ale technik wspomagających procesy powrotu do pełni kondycji psychofizycznej takich, jak dietetyka, wiedza ciągłe uświadomienie, że miarą sukcesu jest nie tylko pozytywne, ale przede wszystkim zdrowe myślenie. Jej doświadczenie i długoletnie osiągnięcia udokumentowane są konferencjami, wywiadami dla mediów-radio, telewizja. Jest autorką publikacji oraz artykułów w specjalistycznych gazetach.

Należy do Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Cechu Rzemiosł, prowadzi kursy i wykłady dotyczące zdrowego stylu życia. Jest powołana jako członek komisji egzaminacyjnej.

W listopadzie 2002r otrzymała wyróżnienie na Targach Medycyny Naturalnej, za Plastiterapii szeroki wachlarz masaży, a w grudniu 2003r otrzymała dyplom uznania za osiągnięcia w uzdrawianiu, kompetencje oraz serce dla klientów.

Magister Odnowy Biologicznej i SPA, związana z Wyższą Szkoła Nauk o Zdrowiu. Ukończyła Studium Ekofilozofii oraz Wyższą Szkołę Gospodarki, w Bydgoszczy gdzie obroniła pracę magisterską pod tytułem „Plastiterapia- kompleksowe odchudzanie w Akademii Zdrowia SPA”. W której udowodniła fenomenalne działanie tej metody potwierdzone badaniami na klientach Akademii Zdrowia SPA

Zapraszamy do naszego Salonu Kosmetycznego i Spa – Najlepszy masaż w Bydgoszczy!